Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolna, ul. Międzyrzecka

Międzyrzecka, Łosice, mazowieckie

  • 350 000 zł
  • 40 433 m²
  • 8,66 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena

Skontaktuj się

Działka rolna, ul. Międzyrzecka

Międzyrzecka, Łosice, mazowieckie

zaktualizowane:
14 maja 2026

350 000 zł

40 433 m²

8,66 zł/m²

Działka rolna, ul. Międzyrzecka

Zaktualizowane: 14 maja 2026

350 000 zł 40 433 m² 8,66 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 350 000 zł (8,66 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 14.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Sprzedam kompleks gruntów rolnych w Łosicach łącznie ponad 4 ha

Sprzedam bezpośrednio grunty rolne położone w Łosicach, przy ul. Międzyrzeckiej. Łączna powierzchnia nieruchomości to ponad 4 hektary.

W skład oferty wchodzą trzy działki:

Działka 17 804 m² położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Klasa ziemi RIIIb (1,19ha) i RIVa (0,5658). Na części terenu drzewa (samosiejki).

Działka 19 639 m² grunt rolny klas (...)

Agent

Magdalena

501 287...

501 287 665

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Magdalena

501 287...

501 287 665

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: